W dniach 29-30 maja 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 7 rozgrywany jest 42 Turniej Mini-Kosza im. Tadeusza Dudzińskiego Dzień Dziecka 2021 dla chłopców z rocznika 2010 i młodszych. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich rozegranych spotkań.

29.05.2021 (sobota)
Grupa A

MKK PYRA Poznań – Korona Zakrzewo 32:28
SKM Zastal Zielona Góra – Brwinowska Akademia Koszykówki 22:33
Brwinowska Akademia Koszykówki – MKK PYRA Poznań 43:20
Korona Zakrzewo – SKM Zastal Zielona Góra 43:32
Korona Zakrzewo – Brwinowska Akademia Koszykówki 17:57
MKK PYRA Poznań – SKM Zastal Zielona Góra 40:37

Kolejność końcowa drużyn w rozgrywkach grupowych:
1. Brwinowska Akademia Koszykówki
2. MKK PYRA Poznań
3. Korona Zakrzewo
4. SKM Zastal Zielona Góra

Grupa B

Basket Team Suchy Las – UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. 79:12
Twarde Pierniki Toruń – ŁKS Szkoła Gortata Łódź 58:32
ŁKS Szkoła Gortata Łódź – Basket Team Suchy Las 60:25
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – Twarde Pierniki Toruń 7:99
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – ŁKS Szkoła Gortata Łódź 8:82
Basket Team Suchy Las – Twarde Pierniki Toruń 9:58

Kolejność końcowa drużyn w rozgrywkach grupowych:
1. Twarde Pierniki Toruń
2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
3. Basket Team Suchy Las
4. UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.

30.05.2021 (niedziela)

W niedzielę, w drugim dniu Turnieju Mini-Kosza „Dzień Dziecka 2021” dla chłopców rocznika 2010 i młodsi w sesji przedpołudniowej rozegrane zostały mecze półfinałowe o miejsca – uzyskano w nich następujące rezultaty:

O miejsca 5-8
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – Korona Zakrzewo 9:39
SKM Zastal Zielona Góra –  Basket Team Suchy Las 17:38

O miejsca 1-4
Twarde Pierniki Toruń – MKK PYRA Poznań 49:6
Brwinowska Akademia Koszykówki – ŁKS Szkoła Gortata Łódź 30:37

W sesji południowej turnieju rozegrane zostały mecze finałowe o poszczególne miejsca.

Wyniki spotkań:

O miejsce 7
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp. – SKM Zastal Zielona Góra 10:47

O miejsce 5
Korona Zakrzewo – Basket Team Suchy Las 33:35

O miejsce 3
MKK Pyra Poznań – Brwinowska Akademia Koszykówki  21:42

FINAŁ
Twarde Pierniki Toruń – ŁKS Szkoła Gortata Łódź 43:26

Ostateczna kolejność w turnieju:
1. Twarde Pierniki Toruń
2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
3. Brwinowska Akademia Koszykówki 
4. MKK PYRA Poznań
5. Basket Team Suchy Las
6. Korona Zakrzewo
7. SKM Zastal Zielona Góra
8. UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.  

Trenerzy poszczególnych drużyn wyróżnili w swoich zespołach następujących zawodników:
Twarde Pierniki Toruń – MESZYŃSKI DOMINIK
ŁKS Szkoła Gortata Łódź – AMBROZIAK BARTŁOMIEJ
Brwinowska Akademia Koszykówki – ZEMLIK ADRIAN
MKK PYRA Poznań – MELLER KACPER
Basket Team Suchy Las – SOBCZYŃSKI ALEKSANDER
Korona Zakrzewo – SKRZYPCZAK JAN
SKM Zastal Zielona Góra – MARCINIAK MIKOŁAJ
UKS Olimpijczyk Ostrów Wlkp.  – GRAFF SAMUEL

MVP – najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany:
BRZEZICKI TYMOTEUSZ – TWARDE PIERNIKI Toruń

Zdjęcia drużyn
Mecze