Mecz miał dwie różne odsłony: wygrana pierwsza połowa i przegrana druga

STAL Ostrów – PYRA   78 : 57 (13:17, 19:19, 21:13, 25:8)
Do Ostrowa z różnych powodów pojechaliśmy bez czterech kluczowych zawodników. Nie zdeprymowało to jednak w żadnym stopniu naszych chłopaków. Początek meczu należał zdecydowanie do nas, zagraliśmy bardzo dojrzale i skutecznie, wykonywaliśmy wzorowo wszystkie założenia taktyczne, co pozwoliło nam zejść na przerwę przy prowadzeniu 36:32! W drugiej połowie jednak kłopoty z przewinieniami, zmęczenie i fakt że graliśmy bez żadnego wysokiego zawodnika, pozwoliły przeciwnikom, dzięki obronie strefowej wypracować im sporą przewagę , której nie oddali do końca meczu.
Warto wspomnieć, że w naszej drużynie na 11 zawodników aż 5 trenuje dopiero od września i debiutuje w tym sezonie w rozgrywkach ligowych.