W dniu wczorajszym w Mierzynie rozegrany został turniej strefowy w koszykówce 3×3, w którym wzięły udział trzy zespoły naszego klubu i dwa z nich uzyskały awans do Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski 3×3!

W rozgrywkach kategorii U17 wzięły udział dwie drużyny, w klasyfikacji końcowej rozgrywek strefowych PYRA I (w składzie Dominik Cięgotura, Jędrzej Błaszak, Mateusz Kaczmarek i Wiktor Kozal) zajęła trzecie miejsce i uzyskała awans do Finału Mistrzostw Polski 3×3, natomiast PYRA II (w składzie Maciej Włodarczyk, Mikołaj Stefaniak, Patryk Kaczmarek i Sebastian Marchlewski) zajęła czwarte miejsce.

Mecz o 3 miejsce: PYRA II – PYRA I 5:16

W rozgrywkach U23 nasz zespół (w składzie Igor Dolata, Patryk Plewiński i Paweł Klimaszewski) zajął w klasyfikacji końcowej drugie miejsce, również uzyskując awans do Finału Mistrzostw Polski 3×3.