Już w najbliższy piątek aż cztery drużyny naszego klubu wyjeżdżają do Włoch, aby wziąć udział w rozgrywanym w Cesenatico (nad wybrzeżem Adriatyku) 21 Międzynarodowym Wielkanocnym Turnieju Koszykówki „EASTER CUP 2019”.

W turnieju, który zostanie rozegrany w dniach 20-23.04.2019, nasze zespoły zagrają w kategorii juniorów U18, kadetów U15, młodzików starszych U14 oraz młodzików młodszych U13.

W pierwszym etapie turnieju juniorzy zagrają w grupie D, a ich przeciwnikami będą Lions Basket Brescia, ASD Scat Genova oraz Agrate Canarins Giallo.

Rywalami kadetów w grupie A turnieju będą Granda College Cuneo, Marnatese Basket, San Pio X Milano oraz Amatori Basket Roma.

Młodzicy starsi wystąpią w grupie C i zagrają z Basket Corsico, Pallacanestro Figino i ABA Saluzzo, natomiast młodzicy młodsi w grupie B, w pierwszym etapie turnieju,  wystąpią przeciwko zespołom ABA Saluzzo 2006, Litorale Nord oraz BB14 Bergamo Giallo.

Wszystkim zespołom życzymy udanych występów turniejowych, a wyniki będziemy zamieszczać na naszych stronach w miarę jak będą docierać do nas informacje z Włoch.