W dniach 18-19 czerwca 2022 r. na Warszawskim Torwarze zostały rozegrane Finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski 3×3 w kategorii U23 oraz U15.

W sobotę rywalizacja odbywała się w kategorii U23, w której wystąpiła nasza drużyna w składzie: Aleksander Adamczak, Paweł Klimaszewski, Patryk Plewiński i Maciej Włodarczyk.

Nasz zespół do turnieju finałowego zakwalifikował się jako mistrz strefy Poznań i w pierwszym etapie rozgrywek zagraliśmy z KS Sky Tattoo Radom, Kangoo Basket Gorzów Wlkp. oraz KS Cracovia 1906 I Kraków. Niestety nasza drużyna przegrała mecze z zespołami z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Radomia i mimo wygranej w ostatnim meczu nad Cracovią, nie awansowała do drugiego etapu rozgrywek.

Wyniki poszczególnych spotkań:
KS Sky Tattoo Radom – PYRA 21:10
PYRA – Kangoo Basket Gorzów Wlkp. 17:18
KS Cracovia 1906 I Kraków – PYRA 16:21

Dzień później zespół U15 grający w składzie Mikołaj Kwiatkowski, Maksymilian Małecki, Hubert Nowak i Oskar Ragaman, jako mistrz strefy Poznań, przystąpił do walki w finale w swojej kategorii wiekowej.

Drużyna U15 w pierwszej fazie turnieju rywalizowała w grupie razem z Pivot Piastów, UKS Piątką Ostrów Wlkp. i Czarnymi Słupsk. Również naszym młodszym zawodnikom nie udało się uzyskać awansu do następnej fazy rozgrywek, niewielką różnicą punktów przegrywamy wszystkie trzy mecze i kończymy udział w turnieju na pierwszej fazie rozgrywek.

Wyniki poszczególnych spotkań:
Pivot Piastów – PYRA 16:11
PYRA – UKS Piątka Ostrów Wlkp. 11:15
Czarni Słupsk – PYRA 17:13