F. Radzik – 3 punkty
Ponadto grali: M. Szorcz, J. Wyrwas, M. Lorych, M. Idziorek

Juniorzy
PYRA – BC OBRA Kościan 77 : 53 (20:19, 18:10, 18:12, 21:12)
Po nieznacznej przegranej po dogrywce w Kościanie, w dzisiejszym meczu nie daliśmy szans zespołowi BC Obra, wygrywając 77:53. Na pochwałę zasługuje cały zespół, który swoją determinacją i wolą walki zdominował od samego początku przeciwnika.
Punkty:
A. Nawrot – 21, J. Libera – 13, K. Gudełajtis – 11, P. Nowak – 10, Ł. Żarnowski – 9, B. Kossowski – 7, D. Brociek – 4, B. Garczyk – 2, F. Pochylski – 0.
W składzie byli także W. Borowik, M. Paszak i J. Adamczak.

Młodzicy starsi
KASPROWICZANKA Ostrów Wlkp. – PYRA 86:42 (25:9, 17:12, 23:11, 21:10)
Mecz w Ostrowie graliśmy w piątek. Jechaliśmy tam z nastawieniem, że powalczymy pamiętając wygraną w turnieju im. Gerarda Gramsego. Niestety już pierwsza kwarta pozbawiła nas złudzeń. W naszej grze było widać nerwowość i dużo nie dokładność. Z taką liczbą strat i nie chwyconych piłek nie można było myśleć o dobrym wyniku. Jedynie w drugiej kwarcie pokazaliśmy, że potrafimy grać w koszykówkę. Zawodnicy z Ostrowa bardzo dobrze wykorzystali atut własnej hali i pewnie wygrali.
Punktowali:
K. Rutkowski – 9, M. Fedyna – 8, Tomaszewski – 7, P. Klimaszewski – 6, K. Górski – 6, K. Pleskot – 4, A. Jankowski – 2

III liga
PYRA – KK GRYF Goleniów  69 : 71 (23:23, 14:15, 14:14, 18:19)

Juniorzy
PYRA – MIKST Międzychód 94 : 68 (23:18, 28:18, 21:14, 22:18)
Punkty:
K. Gudełajtis – 28, J. Libera – 17, Ł. Żarnowski – 11, A. Nawrot – 11, P. Nowak – 8, B. Kossowski – 8, B. Garczyk – 5, J. Adamczak – 4, D. Brociek – 2, F. Pochylski, W. Borowik, M. Paszak.

Młodzicy młodsi
RAWIA Rawicz – PYRA 25 : 81 (4:14, 1:19, 12:21, 8:27)
Mecz po ponad miesięcznej przerwie rozrywaliśmy bez dwóch liderów (W. Tomaszewskiego i A. Wiśniewskiego) oraz chorego K. Kaczmarka. Wynik może sugerować pełnię szczęścia – nic bardziej mylnego – na pochwałę zasłużyło tylko 5 graczy, reszta zachowywała się, jakby pierwszy raz była na boisku koszykówki (poza kilkoma akcjami). Bez zastrzeżeń zagrali wysocy – F. Dominiak (2003) i Jeremiasz Marciniak, młodszy F. Piątkowski, kapitan zespołu D. Schroeder i bliźniak Dominik. Zatrważająca była ilość strat w pierwszej połowie meczu – 26, która wynikała tylko z bezmyślności, braku koncentracji, niechlujstwa. Założyliśmy sobie przed meczem utratę jedynie 10 pkt., niestety bardzo słaba obrona spowodowała, że postanowienia nie dotrzymaliśmy. Wiele, wiele pracy jeszcze przed nami, na obozie zimowym będziemy korygować błędy, zajmiemy się także doskonaleniem techniki indywidualnej i obroną.
Skuteczność rzutowa: za 2 pkt – 40% (36/89), za 1 pkt – 45% (9/20).
Zbiórki 79, straty 38, zyski 16, asysty, 13, bloki 13.