Młodzicy młodsi rozegrali dwa ostatnie mecze ligowe, notując wyjazdową porażkę w Ostrowie i zwycięstwo na swojej sali.

PYRA – OLIMPIJCZYK I Ostrów 50 : 93 (15:23, 15:20, 8:25, 12:25)
Dwie pierwsze kwarty meczu to naprawdę dobra gra naszego zespołu. W ataku nie traciliśmy piłek i skutecznie kończyliśmy akcje celnymi rzutami. W obronie graliśmy jednak gorzej, pozwalając na łatwe penetracje pod kosz. W obu kwartach nawiązywaliśmy walkę i do przerwy przegrywaliśmy tylko 13 punktami, co w porównaniu do pierwszego meczu (-41 punktów) jest naprawdę niezłym wynikiem. Niestety w drugiej połowie zaczęliśmy seryjnie popełniać straty i tracić punkty. Nasza dobra gra z pierwszej połowy gdzieś zniknęła i znowu zaczęła przypominać tą z meczu w Ostrowie. Nie radziliśmy sobie z agresywną obroną i podwojeniami ze strony gości. W ataku, kiedy udało się w końcu przeprowadzić piłkę przez linię środkową, nasza gra wyglądała lepiej – niestety ilość takich akcji można policzyć na palcach dwóch dłoni. Ostatecznie przegraliśmy 43 punktami, co i tak jest lepszym wynikiem niż w pierwszym meczu, a pierwsza połowa pozwala mieć nadzieję, że ciężkim treningiem i dobrym nastawieniem psychicznym w następnym sezonie, będziemy w stanie nawiązać równorzędną walkę.
Punktowali:
M. Fedyna – 17, K. Rutkowski – 8, K. Pleskot – 8, A. Lubka – 6, R. Szymański – 2, M. Banasik – 2, J. Borowski – 2, K. Kaczmarek – 2, K. Górski – 2, J. Kowala – 1.

PYRA – MKS MOS II Słupca 107 : 24 (25:5, 28:6, 26:6, 31:7)
Był to ostatni mecz sezonu w lidze młodzika młodszego. W dwunastce meczowej znaleźli się zawodnicy, którzy rzadko łapali się do składu. Graliśmy z drużyną, która jest o rok młodsza, a w naszym składzie też zagrało 3 zawodników z rocznika 2002. Założeniem na mecz było to, aby wszyscy zdobyli punkty – cel ten udało się zrealizować. Końcowy wynik świadczy o dużej przewadze naszego zespołu w każdym aspekcie koszykarskim.
Punktowali:
R. Szymański – 19, K. Kaczmarek – 15, J. Rybakowski – 12, J. Borowski – 12, J. Kowala – 10, K. Rutkowski – 10, M. Banasik – 8, K. Górski – 8, A. Lubka – 7, A. Konopelski – 2, F. Lisowski – 2, F. Górski – 2.

Udanie zakończyliśmy sezon na 3 miejscu w lidze. Gratulację dla zawodników za zaangażowanie w treningi oraz mecze ligowe. Podziękowanie należy się także rodzicom za pomoc podczas całego sezonu.