Od 3 do 7 marca 2021 r. w Radomiu rozgrywany był turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, na którym reprezentacja Wielkopolski zajęła drugie miejsce!

W pierwszym dniu turnieju finałowego OOM Wielkopolska odniosła zwycięstwo nad Dolnośląskim 63:49.

Wielkopolska – Dolnośląskie 63:49statystyki
MVP spotkania – Szymon Buczkowski

W drugim meczu turnieju finałowego OOM reprezentacja Wielkopolski odniosła drugie zwycięstwo nad Mazowiecki i zapewniła sobie już awans z pierwszego miejsca do półfinału.

Mazowieckie – Wielkopolska 68:70 statystyki
MVP spotkania – Maksymilian Leniec

W ostatnim meczu grupowym Wielkopolska pokonała Kujawsko-Pomorskie 85:49 i z pierwszego miejsca awansowała do półfinału OOM.

Wielkopolskie – Kujawsko-Pomorskie 85:49 statystyki
MVP spotkania – Jacek Kruszyński

Reprezentacja Wielkopolski pokonuje w półfinale Pomorskie 58:53 i jutro w finale zagra o złoty medal OOM!

Pomorskie – Wielkopolskie 53:58 statystyki

W meczu finałowym lepsi okazali się zawodnicy Dolnośląskiego, odnosząc zwycięstwo nad naszą reprezentacją 57:67.

Wielkopolskie – Dolnośląskie 57:67 statystyki

Gratulujemy całej drużynie i sztabowi trenerskiemu srebrnego medalu OOM!

Brawa dla naszych wychowanków, którzy brali udział w turnieju finałowym i zdobyli z Wielkopolską srebrne medale: Maksymilian Małecki, Szymon Wagner, Mikołaj Kwiatkowski, Oskar Ragaman i Hubert Nowak.