Pierwsza runda rozgrywek strefowych Juniorów za nami, dodajmy runda bardzo udana w wykonaniu drużyny MKK PYRA Szkoła Gortata Poznań.

W miniony weekend Juniorzy odnieśli trzy cenne zwycięstwa nad zespołami ze Szczecina, Koszalina i Stargardu, co przy wynikach pozostałych rozegranych spotkań sprawia, że są oni już pewni awansu do rozgrywek centralnych PZKosz o Mistrzostwo Polski U18M. Teraz pozostaje walka o jak najlepszą lokatę w klasyfikacji końcowej rozgrywek strefowych, która będzie miała wpływ na rozstawienie zespołu podczas losowania grup turniejów ćwierćfinałowych.Turnieje ćwierćfinałowe zostaną rozegrane w dniach 29-31.03.2019.

W chwili obecnej w tabeli rozgrywek strefowych prowadzi zespół Biofarm Basket Junior Poznań z bilansem 7-0, druga jest Spójnia Stargard z bilansem 5-2. Trzecie miejsce zajmuje nasz zespół również z bilansem 5-2, czwarty jest UKS Kaspro Ostrów Wlkp. legitymujący się bilansem 2-5, a zespoły ze Szczecina i Koszalina zajmują odpowiednio miejsca piąte i szóste z bilansem 1-6.

Już w najbliższy weekend nasza drużyna udaje się na II rundę rozgrywek strefowych do województwa zachodniopomorskiego. Zagramy tam według następującego harmonogramu:
22.02.2019 godz. 19:00 KK Wilki Morskie Szczecin – MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań  hala SDS ul. Wąska 16 w Szczecinie
23.02.2019 godz. 13:00 MKKS ŻAK Koszalin – MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań  hala ZOS ul. Głowackiego 9 w Koszalinie
24.02.2019 godz. 13:00 KS PROCAR Spójnia Stargard – MKK Pyra Szkoła Gortata Poznań  hala SP3 ul. Limanowskiego 7 w Stargardzie

Trzymamy kciuki za kolejne udane występy naszego zespołu!