Nasza drużyna juniorów, po emocjonującym w końcowej części spotkaniu, pokonała u siebie zespół z Ostrowa.
Poniżej wynik, komentarz trenera P. Marchelka i zdobycze punktowe zawodników.

PYRA – STAL Ostrów Wlkp. 77 : 72 (25:19, 22:23, 15:12, 15:18)

Mecz przebiegał od samego początku pod nasze dyktando. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie z silnym przeciwnikiem z Ostrowa Wlkp. Graliśmy jednak falami, przeplatając dobrą grę, prostymi błędami. Konsekwencja w ataku i twarda obrona, spowodowała, że sukcesywnie powiększaliśmy przewagę w 28 min. do 14 pkt oraz 35 min. 14 pkt! Najsłabszym naszym elementem gry były rzuty wolne oraz ostatnie 5 minut meczu, w których totalnie się pogubiliśmy, popełniając karygodne błędy przy wyprowadzaniu piłki. Pozwoliliśmy tym samym przeciwnikowi na zniwelowanie strat do 2 punktów na minutę przed końcem. Jednak ostatnie akcje należały do nas i ostatecznie zwyciężyliśmy w bardzo ciekawym i dostarczającym dużo emocji meczu.

Punkty:
W. Frąckowiak – 19 (4×3), J. Libera – 14, A. Nawrot – 12, K. Gudełajtis – 11 (2×3), E. Chmielewski – 9, D. Brociek – 6, P. Nowak – 6, Ł. Żarnowski, M. Jesse, W. Borowik, B. Kossowski, F. Pochylski.