W rewanżowym meczu Wojewódzkiej Ligi Mini-Kosza, rozegranym w piątek 25.04.2014, przegraliśmy na własnej sali z BT Opalenica
PYRA – BT Opalenica  55 : 63 (6:26, 18:7, 18:13, 13:17)
Na końcowy wynik meczu miała na pewno wpływ pierwsza kwarta meczu, przegrana bez walki – słabo kryliśmy, jeszcze gorzej rzucaliśmy do kosza.
Druga kwarta – zmiana piątek i całkowita zmiana obrazu gry. Odrobiliśmy 11 pkt do przeciwnika.
W trzeciej części gry odrabialiśmy dalsze punkty i była tylko 4-punktowa przewaga Opalenicy przed decydująca kwartą.
W 3 min. czwartej kwarty wyszliśmy nawet na prowadzenie 50:49. Później zabrakło zdrowia i rozsądnej gry. W rezultacie kolejny mecz przegrywamy w końcówce.
Punkty zdobyli:
Jer. Marciniak – 21, F. Mischke – 16, A. Wiśniewski – 6, F. Dominiak – 6, Daw. Schroeder – 4, J. Kaczmarek – 2.
Ponadto grali:
Dom. Schroeder, J. Kolański, E. Moczko, F. Piątkowski, Jan Marciniak

Następny sprawdzian naszej drużyny, to turniej w Wielichowie, o którym napiszemy osobno.