Młodzicy młodsi odnieśli zwycięstwo w lidze, pokonując wysoko drużynę z Rawicza.

PYRA – RAWIA Rawicz 78 : 57 (13:11, 16:13, 26:15, 23:18)
Mecz zaczęliśmy od dobrej obrony oraz skutecznej i konsekwentnej gry w ataku, co dało nam wynik 11:2 w 4 minucie meczu. Od tego momentu nasi zawodnicy zaczęli grać pasywnie w obronie jak i w ataku. Długie akcje w ataku Rawicza (ponad 24 sekundy) skutecznie wybiły naszych zawodników z rytmu gry. Początek drugiej kwarty, to ciągle nasze problemy w ataku i w obronie, w 14 minucie meczu przegrywamy 13:18. Od tego momentu zawodnicy zaczęli skutecznie bronić i wykorzystywać dogodne pozycje do zdobycia punktów. Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli mało skoncentrowani, grali chaotycznie i nie skutecznie w ataku. Dopiero od 25 minuty meczu nasz szybki atak spowodował, że przewaga urosła do 16 pkt. na koniec 3 kwarty. Na początku ostatniej kwarty odskoczyliśmy na 28 pkt. i do końca utrzymaliśmy bezpieczną przewagę, z nawiązką rewanżując się za przegraną w pierwszym meczu (3 punktami).