Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu organizuje kolejne w tym roku spotkanie dla kandydatów na studia – Wiosenne Drzwi Otwarte online! Będzie to okazja na poznanie kierunków studiów z perspektywy wykładowców i studentów oraz na zdobycie informacji o nowych specjalnościach, terminach i zasadach rekrutacji. Spotykamy się 17 kwietnia br. (sobota), od godz. 12.00, na Facebooku!

Dlaczego warto studiować w AWF Poznań? O tym opowiedzą jej wykładowcy i studenci, przybliżając każdy z prowadzonych w Akademii kierunków studiów. O realizowanych przedmiotach, praktykach, certyfikatach i uprawnieniach zawodowych, które można zdobyć na studiach, czy obozach szkoleniowych powiedzą wykładowcy. W kwestiach studenckiego życia głos zabiorą sami studenci. Odpowiedzą na pytania: Co na studiach podoba im się najbardziej? Dlaczego zdecydowali się studiować dany kierunek? Co im daje studiowanie akurat w AWF i co wyróżnia naszą uczelnię spośród innych?

Uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o rekrutacji, na jakich kierunkach obowiązują egzaminy sprawnościowe i jak przebiegają, a także, jakie technologie cyfrowe są i będą wykorzystywane w nauczaniu w AWF.

Wydarzenie odbędzie się 17 kwietnia br. (sobota), od godz. 12.00. Transmisja na żywo na wydarzeniu „Wiosenne Drzwi Otwarte online AWF Poznań” na Facebooku: link.