zanotowały na swoim koncie dwie drużyny PYRY: w rozgrywkach III ligi i mini-kosza.
III liga
STAL Ostrów – PYRA 86 : 70 (24:19, 31:8, 19:21, 12:22)
W meczu wystąpiliśmy w juniorskim składzie, wsparci trzema zawodnikami starszymi. O końcowym wyniku zadecydowała bardzo słaba postawa w drugiej kwarcie meczu. Całkowicie oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi, popełniając rażące błędy w ataku i w obronie. W drugiej części meczu postawiliśmy Stali znacznie trudniejsze warunki. Przeważały dobre momenty gry, wciąż jednak przeplatane niewymuszonymi stratami i brakiem skuteczności, co w ostatecznym rozrachunku nie pozwoliło nam zniwelować 28-punktowej straty z połowy meczu. Na uwagę zasługuje fakt, że w spotkaniu 6 naszych juniorów U18 miało okazję zadebiutować na seniorskich parkietach i zdobyć punkty.
Punkty:
M. Walczak – 25, M. Lorych – 11, J. Leszczyński – 7, F. Radzik – 6, B. Najdek – 6, P. Kurzawski – 5, R. Jańczyk – 4, P. Idziak – 2, M. Mieczyński – 2, J. Kapral – 2.

Mini-kosz
Pierwszy mecz wyjazdowy w Ostrowie zakończył się dla nas nie najlepiej. Po pierwsze z powodów zdrowotnych oraz szkolnych nie pojechaliśmy optymalnym składem – mieliśmy tylko dziesięciu zawodników. Duży ukłon w stronę rodziców chłopców z SP 79, którzy praktycznie dopiero w dzień wyjazdu dowiedzieli się o możliwości wzięcia udziału w meczu ich synów. Praktycznie całe spotkanie graliśmy w ósemkę, bo już na początku 1 kwarty kontuzji doznał Filip Mischke, a w 2 kwarcie Filip Pawlak. Wyrównany pojedynek byliśmy w stanie prowadzić tylko w 2 i 4 kwarcie, natomiast w pozostałych dwóch kwartach byliśmy bezradni. Wynik końcowy 113:66.
Zdobycze punktowe:
W. Tomaszewski – 33, J. Kaczmarek – 10, F. Lisowski – 9, M. Garczyk – 5, A. Konopelski – 5, F. Mischke – 2, O. Sobieraj – 2.