W dniach 28-29 grudnia 2017 r. rozgrywane były dwa turnieje na salach POSiR przy ul. Chwiałkowskiego – 32 Memoriał im. Wacława Draba (Juniorzy) oraz 5 Memoriał Gerarda Gramse (Młodzicy Starsi).

32 Memoriał Wacława Draba

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Jamalex Polonia 1912 Leszno
  2. SKM Zastal Zielona Góra
  3. KS Spójnia Stargard
  4. MKK PYRA Poznań

Wyróżnienia indywidualne w poszczególnych zespołach:

  • Bartłomiej Górzyński (KS Spójnia Stargard)
  • Wojciech Dymiński (SKM Zastal Zielona Góra)
  • Damian Urbaniak (Jamalex Polonia 1912 Leszno)
  • Jakub Kowala (MKK PYRA Poznań)

Wyniki poszczególnych spotkań:

Dzień 1 – 28.12.2017

PYRA – SKM Zastal Zielona Góra 75:96 (20:29, 19:23, 18:16, 18:28)

Punkty:

15 – Pleskot

14 – Prus

13 – Jarmużek

12 – Stankowski

11 – Klimaszewski

6 – Kowala

2 – Plewiński

2 – Simon

Ponadto grali: Frąckowiak, Rutkowski, Słupski, Tralewski, Banasik i Dolata.

 

Jamalex Polonia 1912 Leszno – KS Spójnia Stargard 70:57 (20:13, 20:19, 19:12, 11:13)

 

SKM Zastal Zielona Góra – Jamalex Polonia 1912 Leszno 84:96 (24:20, 19:29, 21:19, 20:28)

 

KS Spójnia Stargard – PYRA 76:67 (17:20, 25:17, 18:21, 16:9)

Punkty:

21 – Stankowski

15 – Jarmużek

9 – Plewiński

7 – Pleskot

6 – Kowala

4 – Klimaszewski

4 – Prus

1 – Rutkowski

Ponadto grali: Frąckowiak, Simon, Słupski, Tralewski, Banasik i Łukaszyk.

 

Dzień 2 – 29.12.2017

SKM Zastal Zielona Góra – KS Spójnia Stargard 94:88 (24:10, 14:25, 21:21, 18:21, d1 6:6, d2 11:5)

 

PYRA – Jamalex Polonia 1912 Leszno 80:76 (28:18, 12:13, 25:16, 15:29)

Punkty:

19 – Pleskot

15 – Stankowski

15 – Klimaszewski

8 – Simon

6 – Rutkowski

4 – Prus

4 – Tralewski

2 – Jarmużek

2 – Dolata

2 – Plewiński

2 – Łukaszyk

1 – Kowala

Ponadto grali: Frąckowiak, Słupski i Banasik

 

Zdjęcia z turnieju przygotował Pan Adam Chmielewski:

Drużyny

Mecze

Zakończenie

5 Memoriał im. Gerarda Gramse

Klasyfikacja końcowa:

  1. SKM Zastal Zielona Góra
  2. MKK PYRA I Poznań
  3. KS Spójnia Stargard
  4. MKK PYRA II Poznań (poza konkursem)

Wyróżnienia indywidualne w poszczególnych zespołach:

  • Milan Żeromski (SKM Zastal Zielona Góra)
  • Hubert Kutek (KS Spójnia Stargard)
  • Mateusz Kaczmarek (MKK PYRA I Poznań)
  • Mikołaj Chmielewski (MKK PYRA II Poznań)

Wyniki poszczególnych spotkań:

Dzień 1 – 28.12.2017

PYRA I – SKM Zastal Zielona Góra 65:67 (14:11, 12:20, 19:16, 20:20)

Punkty:

15 – Patryk Kaczmarek

11 – Waligórski

10 – Cięgotura

9 – Mateusz Kaczmarek

6 – Smolich

6 – Galak-Nowotko

4 – Stefaniak

2 – Chmielewski

2 – Michał Włodarczyk

Ponadto grali: Maciej Włodarczyk, Kozłowski i Raflik.

 

PYRA II – KS Spójnia Stargard 140:24 (38:4, 32:4, 33:6, 37:10)

Punkty:

28 – Dominiak

23 – Popow

18 – Chmielewski

15 – Bekierz

14 – Skarbek

14 – Piątkowski

12 – Rykowski

10 – Fellmann

6 – Kolański

 

PYRA II – SKM Zastal Zielona Góra 119:51 (40:17, 32:5, 23:15, 25:14)

Punkty:

46 – Dominiak

21 – Bekierz

19 – Chmielewski

10 – Fellmann

8 – Popow

6 – Skarbek

5 – Piątkowski

4 – Kolański

Ponadto grał Rykowski.

 

KS Spójnia Stargard – PYRA I 24:80 (6:18, 6:14, 8:22, 4:26)

Punkty:

20 – Mateusz Kaczmarek

12 – Cięgotura

10 – Patryk Kaczmarek

8 – Waligórski

7 – Chmielewski

6 – Smolich

6 – Galak-Nowotko

4 – Michał Włodarczyk

3 – Stefaniak

2 – Kozłowski

2 – Kierzkowski

Ponadto grali: Maciej Włodarczyk i Raflik.

 

Dzień 2 – 29.12.2017

SKM Zastal Zielona Góra – KS Spójnia Stargard 128:21 (26:10, 40:4, 34:5, 28:2)

 

PYRA I – PYRA II 38:113 (2:26, 12:27, 11:32, 13:28)

Punkty PYRA I:

13 – Cięgotura

13 – Smolich

10 – Mateusz Kaczmarek

2 – Waligórski

Ponadto grali: Michał Włodarczyk, Maciej Włodarczyk, Stefaniak, Kierzkowski, Kozłowski, Chmielewski i Raflik.

Punkty PYRA II:

35 – Dominiak

19 – Piątkowski

12 – Bekierz

10 – Chmielewski

10 – Skarbek

10 – Fellmann

10 – Popow

4 – Rykowski

3 – Kolański

 

Zdjęcia z turnieju przygotował Pan Adam Chmielewski:

Drużyny

Mecze cz. I

Mecze cz. II

Zakończenie