Podopieczni tr. G. Szymanka wygrali mecz mistrzowski kończący tegoroczny sezon rozgrywek mini-kosza.
Poniżej krótki komentarz trenera do spotkania.

Ostatni mecz w lidze mini-kosza rozegraliśmy u siebie z drużyną BBJ Poznań. Jednym z założeń przedmeczowych była gra zespołowa i zdobycie punktów przez każdego z zawodników. Pierwsza kwarta to słaba koncentracja po naszej stronie i prowadzenie gości 14:17. W drugiej kwarcie to my byliśmy siłą dominująca i wyszliśmy na prowadzenie, którego już nie oddaliśmy do końca meczu. Wynik po drugiej kwarcie to 36:27. Trzecia i czwarta kwarta to wyrównana gra po obu stronach, ale dzięki wypracowanej przewadze z drugiej kwarty to nasz zespół zwyciężył ostatecznie 59:47.
Założenie przedmeczowe udało zrealizować się w 90%, bo tylko jeden z graczy, choć miał kilka dobrych okazji, nie zdobył punktów.
Zdobycze punktowe:
Jer. Marciniak – 20, F. Mischke – 8, Daw. Schroeder – 8, Jan Kaczmarek – 6, W. Tomaszewski – 6, F. Dominiak – 4, J. Klincewicz – 3, K. Dedła – 2, Dom. Schroeder – 2.
Chciałbym na koniec sezonu podziękować zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji grupy. Liczę na owocną współpracę w przyszłym sezonie.