W dniach 21-23 maja 2021 r. rozgrywane są turnieje ćwierćfinałowe Mistrzostw Polski U13, w których bierze udział nasza drużyna.

Zespół prowadzony przez trenera Jakuba Czwakiela swoje spotkania rozgrywa na turnieju odbywającym się w Katowicach, a o awans do następnej fazy rozgrywek rywalizują z MKS Gorlice, Bryza Pruszcz Gdański oraz UKS SP27 Katowice.

W pierwszym dniu rozgrywek odnosimy zwycięstwo nad Bryzą Pruszcz Gdański 75:62.

PYRA SP7/SP79 – Bryza Pruszcz Gdański 75:62statystyki z meczu

W drugim dniu rozgrywania turnieju ćwierćfinałowego odnosimy zwycięstwo nad gospodarzem, UKS SP27 Katowice 75:48. Ze względu na wyniki uzyskane przez pozostałe drużyny, już w chwili obecnej wiemy, że nasza drużyna zajmie 1 miejsce w swojej grupie i tym samym awansuje do następnego etapu rozgrywek!

UKS SP27 Katowice – PYRA SP7/SP79 48:75 statystyki z meczu

W ostatnim dniu rozgrywania turniejów ćwierćfinałowych nasza drużyna odniosła zwycięstwo nad MKS Gorlice 149:27 i z kompletem zwycięstw awansowała do następnej fazy rozgrywek!

Gratulacje dla całego zespołu i trenerów Jakuba Czwakiela oraz Romana Jańczyka za osiągnięty wynik!

PYRA SP7/SP79 – MKS Gorlice 149:27 statystyki z meczu

Dodatkowo trzech naszych zawodników otrzymało wyróżnienia indywidualne na tym turnieju. Mikołaj Lewandowski i Ksawery Łągwa zostali wybrani do Pierwszej Piątki Turnieju, natomiast Najlepszym Zawodnikiem Turnieju został wybrany Alex Pampuch.