W tym tygodniu rozegrane zostały tylko dwa mecze – młodzików młodszych i kadetów B.

Juniorzy zakończyli już rozgrywki wojewódzkie. Młodzicy starsi i kadeci A mieli tygodniową pauzę, ze względu na nieparzystą liczbę drużyn w rozgrywkach.

Kadeci B: PYRA – ZS Wielichowo 86 : 41 (24:8, 25:11, 28:3, 9:19)

Trzy pierwsze kwarty bardzo dobre w ataku, a szczególnie w obronie – wynik po 30 minutach 77 : 22. Założeniem na ten mecz było poprawne zastawianie, zbiórka w obronie i wyprowadzanie szybkich ataków. Te trzy elementy wykonywane były prawidłowo (30 zbiórek w obronie). Po raz kolejny młodsi zawodnicy – K. Gudełajtis (28 pkt) i M. Waraczyński (16 pkt i 13 zbiórek) udowodnili, że ich występy w pierwszej piątce obok E. Chmielewskiego (17 pkt, 9 zbiórek i 3 bloki) nie są przypadkiem. Martwi jedynie brak koncentracji w czwartej kwarcie, przegranej 10 pkt. oraz bardzo słaba postawa zmienników – na pochwałę, z tej siódemki, zasługuje jedynie J. Libera za 9 zbiórek.

Młodzicy młodsi: MKS Września – PYRA 40 : 68 (8:19, 12:13, 5:18, 15:18)

Nasz zespół przez 3 kwarty prezentował się znakomicie w obronie (25 pkt straconych). Niestety w ostatniej kwarcie meczu zmiennicy pozwolili rzucić przeciwnikowi aż 15 pkt. W ataku zagraliśmy bardzo słabo w pierwszej połowie (straty, złe decyzje rzutowe). Druga połowa była bardzo dobra pod względem ataku pozycyjnego. Nasi zawodnicy wykorzystywali w pełni duże boisko na sali we Wrześni. Bardzo dobrze penetrowaliśmy strefę podkoszową, a sytuacje podwojenia zawodnika z piłką bardzo dobrze rozwiązywaliśmy podaniami, dzięki czemu każdy z 11 zawodników zdobył punkty. Bardzo cieszy dobra postawa w obronie całego zespołu, dodatkowo należy pochwalić M. Banaszaka, który rozegrał kolejne bardzo dobre spotkanie (15 pkt, 8 asyst).