W okresie Świąt Wielkanocnych, w dniach 13-16.04.2017, dwie drużyny naszego klubu: Kadeci i Młodzicy Starsi wezmą udział w turnieju EASTER EURO BASKET 2017 w Pradze.

W turnieju Kadetów bierze udział 8 zespołów podzielonych na dwie grupy:

Grupa A

Risse Soest Basket

ASE Paks

Club Baloncesto Realejos

BK Teplice

Grupa B

ASD Cesena Basket 2005

BC Kolín

Stuttgart  Eagles

MKK Pyra Poznań

 

Terminarz turnieju Kadetów

Czwartek 13.04.2017

16:00  ASD Cesena Basket 2005 – MKK Pyra Poznan

Piątek  14.04.2017

14:20   BC Kolín – MKK Pyra Poznan

18:20   Stuttgart Eagles – MKK Pyra Poznan

Sobota 15.04.2017

10:30   A4 -B3

11:50   A3 – B4

13:10   A2- B1

14:30   A1 – B2

16:00   mecz o 7 miejsce

17:20   mecz o 5 miejsce

Niedziela  16.04.2017

  9:30   mecz o 3 miejsce

11:00   Finał

 

Adres hali w której zostanie rozegrany turniej : Prague 4 Lomnickeho 1071/1

 

W turnieju Młodzików Starszych weźmie udział 11 zespołów podzielonych na cztery grupy:

Grupa A                                            Grupa B

MAGEC TIAZ Lanzarote                 ACAJA B.S. Fossano

ASE Paks                                          HAMM Baskets Weiden

ŠŠK KAC Jednota Košice                BC Erfurt

 

Grupa C                                             Grupa D

A.S.D.Cesena Basket 2005               BC Rivenchina

South West Basketball                      MKK Pyra Poznaň

                                                          Stuttgart Eagles

Terminarz turnieju młodzików starszych 2003/2004

Czwartek 13.04.2017

14:45  BC Rivenchina – MKK Pyra Poznań

20:00   Stuttgart Eagles – MKK Pyra Poznań

Piątek 14.04.2017

14:20   A1 –  B2

15:40   A2 –  B1

17:00   A3 –  B3

18:20   C1 –  D2

19:40   C2 –  D1

Sobota 15.04.2017

  9:00   C3 – B3

10:20   przegrany A1-B2 –  przegrany C1-D2

11:40   przegrany C2-D1 –  przegrany A2-B1

13:00   A3 – C3

14:20   zwycięzca A1-B2 –  zwycięzca C1-D2

15:40   zwycięzca C2-D1  – zwycięzca A2-B1

17:00   A3 – B3

18:20   przegrany A1B2-C1D2 – przegrany C1D2 – A2B1

19:40   zwycięzca A1B2 – C1D2  – zwycięzca C1D2 – A2B1

Niedziela  16.04.2017

  9:00  C3  – B3

10:20   mecz o 3 miejsce

11:45   Finał

 

Adres hali w której zostanie rozegrany turniej : Prague 7 Vystaviste 416