Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne maturzyści i kandydaci nie mogli w tym roku brać udziału w drzwiach otwartych organizowanych przez uczelnie wyższe. Osoby zainteresowane studiami w Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu mogą wziąć jednak udział w wydarzeniu online „Startuj z AWF Poznań! Drzwi Otwarte online”, którego celem jest umożliwienie kontaktu ze studentami AWF oraz przedstawicielami Biura Rekrutacji. Najbliższa sobota, 9 maja br., od godz. 12.00, wydarzenie na portalu Facebook. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Wydarzenie rozpoczną filmy przedstawiające teren kampusu AWF Poznań oraz pasje studentów. Następnie o poszczególnych kierunkach opowiedzą sami studenci. Kandydaci obejrzą także ujęcia z letnich obozów sportowych w Chycinie. Na zakończenie specjalista ds. rekrutacji opowie o procesie naboru na studia.

Od początku wydarzenia, tj. od godz. 12.00, możliwe będzie zadawanie pytań pod postami z filmami. Odpowiedzi udzielać będą studenci, pracownicy Biura Rekrutacji oraz Działu Marketingu i Karier.

Harmonogram wydarzenia:

Oni już wybrali! – studenci o AWF Poznań:

12.00 Film „AWF Poznań – uczelnia z pasją”

12.05 Film „Bądź w centrum”

12.10 Kierunek Turystyka i Rekreacja – Q&A z Pauliną

12.15 Kierunek Taniec w Kulturze Fizycznej – Q&A z Alicją

12.20 Kierunek Sport – Q&A z Michaliną i Bartkiem

12.25 Kierunek Wychowanie Fizyczne – Q&A z Dominiką

12.30 Kierunek Dietetyka – Q&A z Dominiką

12.40 Kierunek Animacja Osób 50+ – Q&A z Gosią

12.45 Kierunek Fizjoterapia – Q&A z Piotrkiem

12.50 Film „Obóz sportowy w Chycinie” 

13.00 Wszystko o rekrutacji – Q&A ze specjalistą ds. rekrutacji

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu: link.